Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
93 posty 868 komentarzy

Cud wcielonego ducha

Yurko - Cud wcielonego ducha, pierwsze słowa z wiersza Cypriana Norwida pt. PISMO, czyli nie szermować, krzyczéć, Lecz całą siłą działać

Najkrótsza opinia o Smoleńsku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

na przykładzie ścianki z fragmentem napisu "Republic of Poland"

Po pierwsze
Nie było katastrofy, czyli na polance przy Siewiernym nie rozbił się samolot rządowy TU 154M Lux nr boczny 101

dowód1:


brak ścianki na filmie SW i zdjęciu satelitarnym w raporcie MAK (czyli w oficjalnym dokumencie, patrz "Inwentaryzacja na Siewiernym" - //cudwcielonegoducha.nowyekran.net/post/76386,inwentaryzacja-na-siewiernym)

dowód 2
ścianka podrzucona na polankę (jest już na filmie Gargas i Lichockiej, oraz na zdjęciach i fotomontażach (patrz wcześniejsze notki)

dowód3
tylko że to nie ta ścianka, która spoczywa tam gdzie wrak.

0:36s 
filmu Lorda Jima //www.youtube.com/watch?v=k9CQ6Rs_t50&feature=youtu.be 
wyraźnie widać na filmie nad oknami jeden wąski czerwony pasek, na zdj obok dwa czerowne wąskie paski. Brak też napisu przy ziemi w scenie z filmu, chyba że zawinął się pod ziemię.


Wniosek: Najpierw nic, potem coś zastępczego a na końcu (tam gdzie wrak) właściwa burta z odzysku.


Po drugie
robią z wszystkich wariatów.

Pomocne materiały:

KOMENTARZE

 • "robią z wszystkich wariatów."
  Nie ze wszystkich.
 • Nie obraź się Yurko, ale debilne dowody przedstawiasz
  Na podstawie tych zdjęć możesz sobie udowodnić nawet to, że UFO ich strąciło.

  Jakiś element został przeniesiony/podrzucony ? I dlatego katastrofy nie było ?

  Gdyby faktycznie wylotu nie było, jak twierdzi świr/manipulator/paranoik/psychiczna (niepotrzebne skreślić) konserwatystka z kilkoma jej podobnymi osobnikami, to byłoby to do udowodnienie prędzej czy później i już dawno mielibyśmy to za sobą...

  Konserwatystka jaki ma powód do dumy, jaka ona "wszechmądra", jedynie ona ma rację - Lech Kaczyński żyje i przyjechał do niego na święta Jarosław niedawno. Jutro wróci, obserwujcie lotnisko :)
  Parodia, a raczej żenada i dno, albo choroba, albo cyngiel prowokator...
 • @konserwatystka 20:15:23
  Nie ze wszystkich; zgoda.
  :)
 • @noman 20:56:02
  A Ty skąd masz tę pewność co do tego, co nam oficjalnie przekazali ruscy?
  Wiara w papiery Anodiny? A może to, że "prawdy" zawarte w tych "papierach" potwierdziły urzędowo Komisja Millera i stara się potwierdzać PW?
  To co jest pewne to to, że nie żyje ileś tam osób, które wybierały się do Katynia, a jak zginęły, kiedy(dokładnie) i przez kogo konkretnie uśmiercone, to w dalszym ciągu przed nami do ustalenia. Teraz możemy się posługiwać mniej lub bardziej uzasadnionymi teoriami.
 • @35stan:" pewne to to, że nie żyje ileś tam osób"
  To zostało oficjalnie stwierdzone przez ruskich po telefonie od Miedwiediewa.

  Pewność tej informacji jest zerowa.
 • NAJKRÓTSZA OPINIA
  Aby możliwe było zadać tak wielki cios Polsce, z zewnatrz, muszą być zdrajcy Polski wewnątrz parlamentu polskiego. Inaczej nie byłoby to możliwe.
 • @t-rex 23:53:05
  Podstaw aby nie wierzyć instytutowi wrocławskiemu jest wiele, jeśli za takie uznać dowody na służalczość i niekompetencje (w wielu dziwnych sprawach). Co do możliwości sfingowanej śmierci kogoś z delegaci to przychodzi mi tylko na myśl Szymanek-Deresz z powodów: "kremacja", SLD, "wdowiec" zachowujący się bynajmniej dziwnie.

  W kręgach bliskich korytu chodzi informacja o posiadaniu przez wywiady USA, Rosji i Białorusi nagranej rozmowy Jarka z Lechem. Ma to być niepodważalny dowód na to, że lecieli, i że to Jarek kazał im lądować. Oczywiście, rozumieją że to nie jest na rękę wywiadom aby to ujawniać i bezkrytycznie wierzą, no bo przecież oni są blisko koryta, to też muszą być dobrze poinformowani, hehe.. Nie mam już siły dyskutować z czytelnikami GW, dla nich fakty medialne i plotki są najistotniejsze i z nich czerpią wiedzę na ten temat, o FYM-ie nawet nie słyszeli :(
 • @IES z Krakowa
  Co ten ośrodek powstrzymuje od publikacji odczytu nagrań magnetofonu z JAKa? Cóż tam się nagrało?

  Autorze pewnie widziałeś zdjęcia czystymi kołami i zdjęcia z ubłoconymi. Jak to możliwe? Umyli z potrzeby umiłowania porządku czy pobrudzili z niechlujstwa?

  Na różnych zdjęciach znajdują się podobne części w różnym stanie i różnym położeniu. Wygląda, że inscenizacja była fotografowana na różnym etapie przygotowań i stąd takie niekonsekwencje.
 • To jakaś potworna gra
  wnioski Fyma odrzucałam, myślę ,że z powodu okropieństwa jego tezy instynktownie taki przebieg zamachu odrzucałam , do myslenia dały mi dopiero zdjęcia ofiar Tutki upublicznione przez strone rosyjską (trudno mówić ,że przez blogera -nie w Rosji).Nie wiem naturalnie jak było , ale na owym "blogu" zadawane są całkiem konkretne i logiczne pytania, których nikt w Polsce zadać nie chce, nie mówiac już nic o odpowiedzi na nie. Poza tym oprócz histerii zwiazanej z opublikowaniem tych strasznych zdjęć, nikt nie zadaje sobie trudu ich analizowania -cisza kompletna. Okazuje się ,że zwłoki śp. Anny Walentynowicz praktycznie są bez głowy, kto zagwarantuje ,że tym razem są to jej szczątki przecież badanie DNA robili "swoi" ludzie , przypominam ,że DNA śp. Olewnika zostały sfałszowane i są zarzuty prokuratury w tej sprawie
 • @noman 20:56:02
  Potrafisz napisać coś z sensem odnosząc się do treści?
  Pokazać jakiś argument przeczący tezom autora?
  Czy tylko wolisz mielić "debilnie "ozorem?
 • @piko :" stąd takie niekonsekwencje"
  Wszystkie pozorne niekonsekwencje są doskonale zaplanowane.
  Taka mistyfikacja musiała być doskonałą aby jej przekaz był 100% owy.
 • @lordJim 14:34:41
  Nie wiem czego nie rozumiesz. Jeśli już mamy wyciągać wnioski ze zdjęć to róbmy to chociaż w ten sposób (wiarygodny):

  https://picasaweb.google.com/111580646202910529168/DropBox?authkey=Gv1sRgCJTSlIqh3aLnRQ

  Paranoik/manipulator kiedyś kwestionował, że Kaczyński w Tupolewie na zdjęciu jest za niski. To niech paranoik wejdzie w dyskusję z człowiekiem, który naprawdę zna się na rzeczy. Ciekawe czy starczy jej argumentów na chociaż jedną kolejkę...

  https://picasaweb.google.com/111580646202910529168/DropBox?authkey=Gv1sRgCJTSlIqh3aLnRQ#5807407471917511106
 • @noman 20:27:38
  Poniższa osoba ma wzrost ok.
  http://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2012/06/Bin-Laden-na-pokladzie2.jpg

  Zdjęcie z LK to fake.
 • @noman 20:27:38
  Uważasz, że link do galerii zdjęć do Twoje argumenty? Słabo kolego...
  Proszę o konkrety w temacie notki. Uświadom mnie swoimi wnioskami podpartymi przynajmniej jakimiś szczegółami w sprawie.

  Druga część Twojego komentarza nie odnosi się do autora.
 • @piko 08:05:13
  Manipulację zdjęcia udowadnia się poprzez analizę obrazu i ekspertyzę techniczną a nie poprzez wklejenie innego osobnika lub mówienie, że to zdjęcie z Lechem Kaczyńskim w samolocie to fake.
 • @lordJim 09:04:49
  Nie, to nie moje argumenty tylko Manka (właściciela galerii). Ja osobiście uważam, że aby w 100% zbadać daną sprawę to trzeba w tej sprawie uczestniczyć namacalnie.

  Podałem tą galerię, bo on jednak posługuje się nauką i polemizuje z zespołem parlamentarnym na argumenty i fakty.

  To, że zdjęć/filmów z wylotu nie ma, nie jest dowodem na to, że wylotu nie było.
  Poproszę o zdjęcia z kilku poprzednich wylotów do Katynia (zdjęcia z Okęcia). Zdjęcia głównie się robi tam gdzie się leci, a nie na lotnisku w kraju. Pytałem paranoika manipulatora właśnie o takie zdjęcia z poprzednich wylotów to odpowiedziała mi jakże treściwie - cytuję w skrócie z pamięci - ten kto za tobą stoi ma łatwą robotę - czy coś w tym stylu.

  Z powyższych zdjęć tego bałaganu nie można wyciągnąć żadnych wniosków. Tylko śledczy na miejscu, który wszytko obejrzy, zobaczy ciała - jedne w lepszym stanie, drugie w gorszym - tylko on może coś powiedzieć.
  Szkoda czasu z Waszą malutką sektą gadać. Jeśli znajdziecie WIARYGODNY dowód, że wylotu nie było, to Was przeproszę i w rękę pocałuje :)
 • @noman 15:27:27
  Przecież na prezentowanych zdjęciach manka nie ma żadnej analizy. Takie wymiarowanie można zrobić i na tm co ja zamieściłem.

  Poczytaj sobie komentarze O.R.K.S. a do manka. Twój guru to kupa śmiechu.
 • @noman 15:27:27
  "Nie, to nie moje argumenty tylko Manka (właściciela galerii). Ja osobiście uważam, że aby w 100% zbadać daną sprawę to trzeba w tej sprawie uczestniczyć namacalnie."

  Jak widać Twoich argumentów brak! A kto badał "namacalnie"? Miller i spółka przy wydaniu śmiech-raportu? "Złotouste gadające głowy" z tefałenu itp. ? Manek wespół z Amielinem może? :o)

  Nie przenoś już więcej wody durszlakiem noman, bo się za mocno zmęczysz i jakaś żyłka może polecieć ;o)
 • @lordJim 19:23:19, inni
  Dopóki są tylko mapy jakie są, MAK, Google itp czyli zdjęcia zdaje się w jakiejś mierze fałszowane i nie ma na nich owej burty (dlaczego nie ma?) i na filmach to jesteśmy upoważnieni do takich wniosków jak wyżej, że nie było tzw "katastrofy smoleńskiej". Burta z fragmentem napisu zaistniała dopiero na płycie lotniska gdzie złożono tzw wrak. Nie łudźmy się, że Rosjanie pokażą nam właściwe miejsce "wypatroszenia", przyziemienia lub awaryjnego lądowania lub po prostu lądowania. Sama polanka też jest miejscem zmanipulowanym. Ukłony.
 • @noman 15:27:27
  http://cudwcielonegoducha.nowyekran.pl/post/76068,samolot-widmo. Pozdrawiam
 • @Yurko 16:22:27
  Proszę posłuchać:
  http://tvp.info/magazyn/po-godzinach/smolensk-miasto-bohater/6998533

  .. drugi film od góry i od 8 minuty mówi Jarosław Olechowski (od tygodnia na posterunku w Smoleńsku) jakoby 7 kwietnia delegacja przyleciała:" wojskowymi CASAmi i JAKami".

  Nie ma żadnego dowodu, że 7 kwietnia delegacją lądowała na Siewiernym.
  Publikowane zdjęcia czy film nie dowodzą tego w 100%
  Gdyby lądowała na Yużnym to mieliby dużo czasu na zrobienie maskirowki na nieczynnym lotnisku Siewiernyj.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej