Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
93 posty 868 komentarzy

Cud wcielonego ducha

Yurko - Cud wcielonego ducha, pierwsze słowa z wiersza Cypriana Norwida pt. PISMO, czyli nie szermować, krzyczéć, Lecz całą siłą działać

Moje komentarze

 • @koniecPOLSKI 00:04:43
  Dziękuję za wskazówki. Sceneria zimowa - zapewne luty 2009 i manewry ZAPAD. Przejrzałem, dokładnie film Wiśniewskiego i ani ciał ludzi (w miejscach gdzie wskazali archeolodzy na mapce z GP i W Sieci), ani wieńców, ani ubrań, ani foteli tam nie ma. Film jest cięty kilka razy i po jednym z nich przy niby kokpicie pojawia się jedno ciało przypisywane panu Gosiewskiemu. wyraźnie całe rumowisko zajmuje pas północny od wschodu po zachodni kraniec, czyli od dwupiennej brzozy na północ. Druga połowa polany, ta południowa jest czysta. Zamiast śniegu, wielkie kałuże błota. Ptaszki śpiewają, a jakże... Parę foteli w stercie gdzie lano pianę...

  Na temat e-ostrołęka pisałem: http://arkanoego.net/index.php/smolensk/od-inscenizacji-do-ekshumacji-cz1/
  cyt:
  Jakże ta, przytoczona wyżej hitlerowska, nieludzka inscenizacja z użyciem ciał ludzkich przypomina tę utrwaloną na filmie „e-ostrołęka” http://www.youtube.com/watch?v=IBk7bOqxs1I z miejsca rzekomej katastrofy smoleńskiej. Istotne jest to, że tuż „po” rzekomym zdarzeniu nikt takiej scenerii nie widział (ilość złomu i leżące zmasakrowane ciała). Tłumy sterczących statystów – dziennikarzy, funkcjonariuszy i gapiów nic nie robiących poza pozowaniem operatorowi kamery wśród złomowiska i rozczłonkowanych i zbezczeszczonych ciał Ofiar… Ze względu na efekt wizualny (szokowanie widza „tylko dla osób dorosłych – drastyczne”) inscenizacja „ostrołęcka” jest przeciwieństwem inscenizacji „na Okęciu”, czyli w przeciwieństwie do rozdmuchanego mainstreamu na przestrzeni 3 lat o „próbkach, wraku, mgle, brzozach, wybuchach etc., na Okęciu, medialnie mamy do czynienia jedynie z … PUSTKĄ, tj. z NICZYM.
  Polecam też
  http://arkanoego.net/index.php/2014/02/05/aneks-do-rekonstrukcji/comment-page-1/#comment-55
  i to jest przełom w obalaniu Kłamstwa smoleńskiego. Proszę propagować.
  Ukłony
  Notatki smoleńskie 1
 • @Autor
  Dobry tekst i zestawienia. Słynna polanka i jej dokumentacja foto przejdzie do historii. Już przeszła.
  Polecam
  http://arkanoego.net/index.php/smolensk/od-inscenizacji-do-ekshumacji-cz1/
  Ukłony
  Fotograficzne manipulacje
 • @35stan 09:50:59
  Czy to nie dziwne, że w odstępie dwóch godzin startują dwa samoloty i zarówno jeden (JAK40), jak i drugi (TU-154) mają opóźniony wylot o identyczne - 27 minut. Następnie bardzo szczegółowo podaje się zapis startu tylko jednego z samolotów o 5:27, gdzieś na marginesie informuje, że to "przyjęty" czas UTC (+2h), czyli w domyśle, że 7:27. Potem miesza się ten "przyjęty" czas z czasem smoleńskim według zalożenia, że to też czas "przyjęty". A samolot, którego start bardzo dokładnie opisano, okazuje się, że nie zgłasza się, nie łączy, nie melduje i ...."prowadzi go Moskwa". Na czym polegała Sztuczka?

  JAK-40 5:27,
  TU-154M 5:27 (RKM, UTC+2)

  W takiej konfiguracji nie jesteśmy w stanie sprawdzić, czy faktycznie brano czas UTC pod uwagę. Dowodów (materiałów filmowych, zdjęć bez retuszu i przeróbek) na wylot tupolewa o 7:27, jak dotąd brak.
  Podsumowanie katastrofy TU151
 • @noman 15:27:27
  http://cudwcielonegoducha.nowyekran.pl/post/76068,samolot-widmo. Pozdrawiam
  Najkrótsza opinia o Smoleńsku.
 • @lordJim 19:23:19, inni
  Dopóki są tylko mapy jakie są, MAK, Google itp czyli zdjęcia zdaje się w jakiejś mierze fałszowane i nie ma na nich owej burty (dlaczego nie ma?) i na filmach to jesteśmy upoważnieni do takich wniosków jak wyżej, że nie było tzw "katastrofy smoleńskiej". Burta z fragmentem napisu zaistniała dopiero na płycie lotniska gdzie złożono tzw wrak. Nie łudźmy się, że Rosjanie pokażą nam właściwe miejsce "wypatroszenia", przyziemienia lub awaryjnego lądowania lub po prostu lądowania. Sama polanka też jest miejscem zmanipulowanym. Ukłony.
  Najkrótsza opinia o Smoleńsku.
 • Contessa
  Tak, trzeba iść Jego ścieżkami. Nie ruskimi czy podobnymi. Te Święta są dla mnie niezmiernie bogate i zarazem zaskakujące. Nie zawsze możemy spotkać miłość tam gdzie się jej spodziewamy.... Mam na myśli ludzi. Musi boleć to co jest prawdziwe i szczere. Tego dziś doświadczyłem. Błogosławionych Świąt, Wierzę w przychodzącą Miłość i pokój który z nią przychodzi. Ukłony
  Opowieść wigilijna
 • InhteClouds
  Nie poddawaj się, pisz, szukaj i drąż. Trzymam kciuki. Pozdrawiam
  Wciąż nie znaleziono ciała ks. Rumianka
 • @piko 20:47:03
  Inteligentnie, i o to chodzi. Ukłony.
  Alfabet smoleński - statecznik
 • Avern
  Czy składasz "Listę" w całość? Czy zostanie wydana? Klimaty jak z Bourne'a, a TAK Polskie. Ukłony.
  Przerywamy konferencję prasową prezesa... Furgonetka z... czyli Lista Łazarza cz. 35.
 • @opal 17:41:41
  Działania spasatieli i FSB nie ograniczały się tylko do jednego miejsca. materiał zdjęciowy jest wymieszany, stąd większa dezorientacja. Pozdrawiam.
  Alfabet smoleński - statecznik
 • @piko 20:47:03
  Spokojnie. Istnieje grupa wyzywająca innych od głupców i idiotów a nic nie wnosząca w sensie pozytywnym. Rozsierdzona i zapatrzona w siebie. Kto ma wyciągnąć wnioski, to je wyciągnie. Zdjęcia z belkami i konarami znam i tez kiedyś to zestawienie pokazywałem. Ktoś pisze o kątach a nie potrafi odnaleźć na mapie pokazanych budynków i ich porównać gabarytowo i tych samych drzew (zdjęcie XX/A - lewa strona i to z helikopterem wykonane po drugiej strony szosy Kutuzowa, czyli innej niż słynna "polana smoleńska" - co z tego, że na jednym zdjęciu bliżej, a na drugim w oddaleniu? O złomie ze zdjęcia MAk'u nie wspomnę. O tym jeszcze będzie. Mącenie wody i nic poza tym. Robimy swoje i idziemy dalej. Pozdrawiam.
  Alfabet smoleński - statecznik
 • @opal 17:41:41
  Istnieją zdjęcia wyraźnie zrobione z wyższego miejsca, na pewno przynajmniej o wysokość może nawet ok. 180-200cm. W dole krzątający się spasatiele wśród jakichś szczątków na małym obszarze wśród drzew. Pozdrawiam
  Alfabet smoleński - statecznik
 • @lordJim 18:59:07
  Dzięki. Dobrze że jesteś. Pozdrawiam serdecznie.
  Alfabet smoleński - statecznik
 • @Bogdan 15:38:32
  http://cudwcielonegoducha.nowyekran.pl/post/23134,zmataczona-polska-czyli-co-sie-stalo-z-kokpitem-i-kadlubem

  tutaj. Pozdrawiam
  Alfabet smoleński - statecznik
 • @piko 13:48:58
  Dzięki za link. Pozdrawiam
  Alfabet smoleński - statecznik
 • @Bogdan 15:38:32
  Kokpit jest w Polsce jako część samolotu podawanego za nr. 102. Jest notka o tym na moim blogu (analiza obu samolotów i ch kabin przed i po remoncie). Wiem, że brzmi to absurdalnie, a może jednak nie? Ukłony
  Alfabet smoleński - statecznik
 • @Autor
  To dobra wiadomość. Dobry kierunek analiz. Żmudna praca przynosi efekty. Wyjaśnienie pozycji maszyn jeszcze nie w sensie długości i szerokości geograficznej nasuwa się w "Inwentaryzacji na Siewiernym". Zapraszam.
  Tajemnica zdjęć satelitarnych ze Smoleńska. Ktoś wiedział wcześniej o katastofie?
 • Autor
  Kolejne ekshumacje przykryto zadymami 11 listopada. Pozdrawiam
  Milczenie o Smoleńsku to też kłamstwo
 • Akwedukt
  jesteś już u Pana. Wyrazy współczucia dla Twych Bliskich Rodziny Przyjaciół.
  Teraz wspieraj nas Stamtąd.
  Zegnaj Drogi Akwedukcie...
 • Gosia
  Krótszej ścianki z drzwiami też na mapach nie ma. Na filmie SW też. Pozdrawiam
  Kaczyński pracuje na sukces Tuska!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej